جديدترين نتايج روانشناسی فرشاد

شما انساني منطقي ، محتاط و با دقّت به نظر مي آييد. ديگران شما را باهوش و با استعداد مي دانند كه از ذوق و قريحهء بالايي برخورداريد و در عين حال فروتن و متواضع هستيد.
كسي كه به راحتي و سريع با ديگران دوست نمي شود! ولي به دوستاني كه دارد شديداً وفادار است و در مقابل انتظار دارد كه آنها هم به او وفادار باشند.
كساني كه واقعاً درصدد شناختن شما هستند درخواهند يافت كه به سادگي نمي توان اعتماد شما به دوستانتان را متزلزل كرد ، امّا اگر روزي اين اطمينان در شما سست شود زمان زيادي طول مي كشد تا آن را فراموش كنيد.

farshad's life

* چند صباحي است (6ماه!) به شدّت در موارد مختلف مشغول و درگير شده ام! مشغول كار شركت ، مديريت شبكه ، طراحي و پياده سازي سايت هاي اينترنتي ، Program User Interface Designing ، فروش اكانت هاي اينترنت ، ادامه درسهاي دانشگاه ، پيگيري دوره هاي فوق ليسانس در خارج از ايران و سرمايه گذاري در بورس تهران ، بررسي سرمايه گذاري هاي مختلف در ايران ، بررسي واردات برخي قطعات كامپيوتر به ايران‌ و جديداً هم وارد شبكهء درآمدزاي جديدي شده ام به نام EBL (www.EBonusLink.org)
اگر تمام موارد بالا را با يك نيم كره از مغزم Process & Handle كنم ، نيم كرهء دوم مشغول پروژهء ديگري است!! پروژه اي كه سرنوشت زندگاني من رو و سرنوشت تمام پروژه هاي بالا رو در دست داره؟!
عجيب نيست، تعجّب نكنيد، من همون فرشاد+ قبلي هستم، فقط همچنان درگير سوالات اساسي از وجود خويشتنم! هنوز به جوابي دست پيدا نكردم ، سوالي در ذهن دارم كه خودش هزاران هزار سوال به دنبال داره ، به دنبال جواب مي گردم؛ جوابي كه هنوز پيدا نكردم ولي خيلي بهش نزديك شدم ، جوابي كه مي تونه براي هميشه من رو به آرامش برسونه ، ... لطفاً در پيدا كردن اين پاسخ كمكم كنيد ، همراهم باشيد. *

/ 6 نظر / 9 بازدید
سمن

ماشالله حسابی سرت گرمه.اميدوارم هميشه پرانرژی و شاد باشی و به همه هدفهای قشنگت برسی:)

محمد

سلام جناب فرشاد . من محمد از دانشگاه آزاد تفرش هستم و خوشحال شدم از اينکه به وبلاگ من سر زديد .راستی در آن تاريخی که شما فرموديد من در تفرش نبودم و به همين خاطر افتخار آشنايی با شما را نداشتم. ولی مي خواهم بدانم شما برای چه کاری به تفرش آمديد . آيا شما اهل تفرشيد

shahaindagestani

سلام حتما به سايwww.kuchegardan .com sar bezan motshaker

محبت و زيبايي

سلام فرشاد! برايت دعای خير و برکت دارم... راستی سوالت چی بود؟!... هر چه بود اميدوارم برايش خودت جواب پيدا کنی... دلت شاداب!

eddy

salam va khaste nabashi ;) soalet daghighan chiye? shayad betoonam komaket konam :p

علي رضا

سلام اميدوارم زندگي هميشه برايت باموفقيت پيش برود خوشحال مي شوم كه از تجربه هايت بهره مند گردم