قابل توجه علاقمندان همکاری با نشريه اينترنتی نسل سوم

(( ای نسل اسير وطنم !
تو می دانی كه من هرگز به خود نيانديشيده ام
تو ميدانی و همه می دانند كه من حياتم ، هوايم و همه خواستهايم به خاطر تو وسرنوشت تو و آزادی تو بوده است . تو ميدانی و همه ميدانند كه هرگز به خاطر سود خود ، گامی بر نداشته ام . از ترس خلافت تشيّعم را از ياد نبرده ام ! تو ميدانی وهمه ميدانند كه نه ترسويم و نه سودجو . تو ميدانی و همه ميدانند كه من سراپايم مملو از عشق به تو ، آزادی تو و ايمان داشتن به تو است . تو ميدانی و همه ميدانند كه زندگی از تحميل لبخندی بر لبان من ، از آوردن برق اميدی در نگاه من ، از برانگيختن موج شعفی در دل من عاجز است . تو ميدانی و همه ميدانند كه شكنجه ديدن به خاطر تو ، زندان كشيدن برای تو و رنج كشيدن به پای تو ، تنها لذّت بزرگ من است . از شادی تو است كه من در دل مي خندم . از اميد رهايی توست كه برق اميد در چشمان خسته می درخشد و از خوشبختی تو است كه هوای پاك سعادت را در ريه هايم احساس ميكنم .
نمی توانم خوب حرف بزنم . نيروی شگفتی را كه در زير اين كلمات ساده و جمله های ضعيف و افتاده پنهان كرده ام درياب ! درياب ! ))
- دكتر علی شريعتی

*****
انواع همكاری با نشريه نسل سوم :
1- عضويت در شورای سردبيری ؛
2-عضويت در هيئت تحريريه ؛
3- همكاران افتخاری نشريه ؛

اطّلاعات بيشتر را در وبلاگ نسل سوم بخونيد.

/ 6 نظر / 11 بازدید
ميثم

سلام فرشاد جان؛ خونه نو مبارکه! خيلي خوشگله... خسته نباشي ببين من لوگوت رو امروز ميذارم تو سايت دانش. فقط آدرسي که به لينک دانش دادي اشتباه! يعني www.schoolnet.ir/~danesh اين درسته باي خوش باسي

Farnoosh

متأسفانه ما ايرانيها فقط ياد گرفتيم فکر کنيم و حرف بزنيم و بنويسيم. يک زمانی هم وقت عمل و تغيير است . اميدواريم شما نسل سوم يک تغيير جانانه تو فرهنگ ايرانی ايجاد کنيد. به اميد روزهای بهتر

سعيد

سلام فرشاد خان . به خاطر فرم جدید و قشنگ وبلاگت تبریک می گم. نشریه نسل سوم به حضور افراد خوش ذوق و با معرفت و اهل دلی مثل شما در کنار خود خواهد باليد. راستی ممنون می شم اگر که بگی بیشتر در چه زمینه هایی می خواهی با نشریه خودت همکاری کنی . از لطفت به خاطر قرار دادن این مطلب هم بسیار ممنونم .

ehsan

سلام فرشاد جان. خوشحالم کردی که به ضد حال سر زدی. خوشحال تر می شم که به ضد حال هم لينک بدی. اگه لينک دادی خبرم کن. در ضمن قالب قشنگيه. موفق باشي.

ايران

فرشاد عزيز از مطالب تو استفاده بردم . باز هم به تو سر خواهم زد

chez

سلام بابا چرا مارو اينجا نميلينکونی؟ مگه ما شما را نليکونديم؟ بابا مارو بلينکون ديگه؟!